12.4.12

W Twierdzy wiosny jeszcze niet.

Dawnośmy nie odwiedzali rodzinnej Twierdzy Krabianki, znaczy Modlina. A że były Święta, to też okazja do spaceru w poszukiwaniu wiosny.
Niestety, obecności wiosny nie stwierdziliśmy, co więcej - zostaliśmy zaatakowani śniegodeszczem. Ale parę zdjęć oczywiście zrobiliśmy :)

6 komentarzy:

 1. Anu, wiosna nie trafiła w święta. Machnęła się o dwa dni. Ale Modlin i w ziąb i deszcz jest fajny, w gorszą pogodę przynajmniej mało "spacerowiczów" i można keszować do woli ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma to jak się urodzić w twierdzy, hehe.

  Bardziej jesiennie niż wiosennie na tych fotkach, ale zmienia się, nareszcie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Keszujących żeśmy spotkali - ba, nawet ochrona była bardzo aktywna (po raz pierwszy) i sprawdzała, czy przypadkiem czegoś nie dziabiemy ;)

  Aha - przy okazji ochrona stwierdziła, że wszystkie skrzynki, które były w budynku/murze/schodach zostały zlikwidowane - zostały tylko te w tunelach i w zewnętrznych częściach fortyfikacji. Nie wiem, czy mówili prawdę, ale byli nastawieni raczej pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. No, te co były w budynku na pewno zabrali, bo zamurowali wejścia (swoją droga, jak zobaczyłam je opublikowane to się popukałam w czoło). Murna skrzynka Tomiego (ona jednak była od zewnętrznej części muru) ostatnio była znaleziona, więc chyba nie znaleźli wszystkich. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, ale moja jest od zewnątrz, nie trzeba było wchodzić na teren koszar. natomiast smieszny akcent to to, ze któraś ekipa zamiast kesza znalazła maskotkę z napisem "OCHRONA, kesz niedostępny" ;-P

  Natomiast jak się ociepliło po świętach, to u nas w lesie wiosna dosłownie wybuchła. Przed swiętami to podbiały w terenie mozna było znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ochrona w Twierdzy jest bardzo pozytywnie nastawiona :)

  Widzieliśmy jak keszowcy szukali skrzynki po zewnętrzej stronie muru i niestety skończyło się to fiaskiem

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...